HEMEN TEKLİF AL
  Denizli Kasko Sigortası

  Denizli Zorunlu Trafik Sigortası

  Denizli Sağlık Sigortası

  Denizli Konut Sigortası

  Denizli DASK Sigortası

Denizli Koru Sigorta

Koru sigorta farklı sigortacılık anlayışı ile piyasaya farklı bir bakış açısı getiriyor. Denizli Koru Sigorta Denizli acenteleri Koru sigorta tarafından sunulan tüm sigortacılık hizmetlerini vermektedir.

Sigortacılığı kooperatif dinamikleriyle sentezliyor, ortaklarına hizmet eden tek sigorta şirketi unvanını gururla taşıyoruz.

Sigortacılığa getirdiğimiz yeni soluk ve bakış açısıyla, poliçe sahiplerini sisteme ortak ediyor, müşterisinin sahiplendiği kurum sıfatıyla riskimizi minimuma indiriyoruz.

Uzman kadromuzun ön görüleri ve deneyimleri sayesinde riske karşı önlem almakla kalmıyor, olası riskleri ortadan kaldıracak stratejileri geliştiriyoruz.

İnovasyonun sadece kurumsal başarımızın değil, ülkemiz ekonomisinin uzun vadeli başarısının da anahtarı olduğu biliyor, bu düşünceyi yayacak tüm faaliyetlerin içinde yer almayı hedefliyoruz.

KASKO SİGORTASI
Sigortalının karayolunda kullanılan motorlu, motorsuz taşıt, romörk, karavanları ile iş makinelerinin aşağıda belirtilen tehlikeler dolayısıyla uğrayacağı zararları karşılar.
1. Aracın karayolunda kullanılabilen motorlu, motorsuz taşıtlarla çarpışması,
2. Gerek hareket gerek durma halinde iken sigortalının veya aracı kullananın isteği dışında araca ani ve harici etkiler neticesinde sabit veya hareketli bir cismin çarpması veya aracın böyle bir cisme çarpması, devrilmesi, düşmesi, yuvarlanması,
3. Üçüncü kişilerin kötü niyet veya muziplikle yaptıkları hareketler,
4. Aracın yanması,
5. Aracın çalınması veya çalınmaya teşebbüs edilmesi.

TRAFİK SİGORTASI
Motorlu aracın işletilmesi sırasında üçüncü şahısların bedeni veya maddi zarara uğramasına sebebiyet vermesi halinde, 2918 sayılı Karayolları Trafik Kanunu’na göre aracın işletenine düşen sorumluluğu belirlenmiş olan zorunlu sigorta limitlerine kadar güvence altına alır.

ZORUNLU KARAYOLU TAŞIMACILIK MALİ SORUMLULUK SİGORTASI
Poliçede belirtilen motorlu taşıtta seyahat eden yolcuların, duraklamalar da dahil olmak üzere, kalkış noktasından varış noktasına kadar geçecek süre içinde meydana gelecek bir kaza sonucu bedeni zarara uğraması halinde, sigortalının 4925 sayılı Karayolu Taşıma Kanunundan doğan sorumluluğunu, poliçede yazılı sigorta tutarlarına kadar karşılar.


Denizli Koru Sigorta teklif toplamak için TIKLAYIN.
+ Kasko Sigortası Teklif Al
+ Zorunlu Trafik Sigortası Teklif Al
+ Sağlık Sigortası Teklif Al
+ Konut Sigortası Teklif Al
+ Dask Teklif Al
+ Teklif Al
+ Bize Ulaşın
+ Bizi Takip Edin
Axa Sigorta A.Ş.
Aksigorta A.Ş.
Allianz Sigorta A.Ş.
Anadolu Sigorta A.Ş.
Ergo Sigorta A.Ş.
Generali Sigorta
Groupama Sigorta A.Ş.
Güneş Sigorta A.Ş.
HDI Sigorta
Koru Sigorta
Mapfre Genel Sigorta A.Ş.
Ray Sigorta A.Ş.
Sompo Japan Sigorta A.Ş.
Yapı Kredi Sigorta A.Ş.
Zurich Sigorta A.Ş.